Satnica

18. NBC EKIPNI KUP 2019. - Slavonski Brod, 30.09 - 05.10.2019

Utorak, 01.10.2019

Vrijeme Staza 1 Staza 2 Staza 3 Staza 4 Staza 5 Staza 6 Staza 7 Staza 8
08:00 Muški MKD B1 CZE B1 xxx xxx xxx xxx FRA B1 ITA B1
09:10 Žene SLO B1 HUN B1 xxx SRB B1 CZE B1 xxx GER B1 CRO B1
Čiščenje staza
10:20 Žene AUT A1 SRB A1 AUT B1 SVK A1 BIH A1 FRA A1 SLO A1 HUN A1
11:30 Žene CRO B2 GER B2 CZE A1 CZE B2 GER A1 CRO A1 HUN B2 SLO B2
Čiščenje staza
12:40 Muški GER B1 SRB B1 AUT B1 SVK B1 SLO B1 CRO B1 HUN B1 BIH B1
13:50 Muški AUT A1 SVK A1 ITA A1 ROU A1 FRA A1 EST A1 MKD A1 CZE A1
Čiščenje staza
15:00 Žene HUN A2 SLO A2 FRA A2 BIH A2 SRB B2 AUT B2 SRB A2 AUT A2
16:10 Žene AUT B3 SRB B3 CRO A2 GER A2 SVK A2 CZE A2 CZE B3 FRA A3
17:20 Muški ITA B2 FRA B2 SLO A1 CRO A1 HUN A1 BIH A1 GER A1 SRB A1
18:30 Muški BIH B2 HUN B2 CRO B2 SLO B2 SVK B2 AUT B2 CZE B2 MKD B2
Čiščenje staza
19:40 Muški CZE A2 MKD A2 EST A2 FRA A2 ROU A2 ITA A2 SRB B2 GER B2
20:50 Kraj natjecanja - Dan 1 -

Srijeda, 02.10.2019

Vrijeme Staza 1 Staza 2 Staza 3 Staza 4 Staza 5 Staza 6 Staza 7 Staza 8
08:00 Muški SRB A2 GER A2 BIH A2 HUN A2 CRO A2 SLO A2 SVK A2 AUT A2
09:10 Muški AUT B3 SVK B3 MKD B3 CZE B3 FRA B3 ITA B3 SLO B3 CRO B3
Čiščenje staza
10:20 Žene CZE A3 SVK A3 SLO B3 HUN B3 GER B3 CRO B3 BIH A3 CRO A3
11:30 Žene FRA A4 CZE B4 AUT A3 SRB A3 SLO A3 HUN A3 GER A3 AUT B4
Čiščenje staza
12:40 Muški ITA A3 ROU A3 GER B3 SRB B3 HUN B3 BIH B3 FRA A3 EST A3
13:50 Muški SLO A3 CRO A3 AUT A3 SVK A3 MKD A3 CZE A3 HUN A3 BIH A3
Čiščenje staza
15:00 Žene CRO A4 BIH A4 CRO B4 GER B4 HUN B4 SLO B4 SRB B4 CZE A4
16:10 Žene SRB B5 GER A4 HUN A4 SLO A4 SRB A4 AUT A4 SVK A4 CZE B5
Čiščenje staza
17:20 Muški CRO B4 SLO B4 ITA B4 FRA B4 GER A3 SRB A3 SVK B4 AUT B4
18:30 Muški EST A4 FRA A4 BIH A4 HUN B4 CZE B4 MKD B4 ROU A4 ITA A4
Čiščenje staza
19:40 Muški BIH A4 HUN A4 CZE A4 MKD A4 SRB B4 GER B4 CRO A4 SLO A4
20:50 Kraj natjecanja - Dan 2 -

Četvrtak, 03.10.2019

Vrijeme Staza 1 Staza 2 Staza 3 Staza 4 Staza 5 Staza 6 Staza 7 Staza 8
08:00 Muški CZE B5 MKD B5 SRB A4 GER A4 SVK A4 AUT A4 ITA B5 FRA B5
09:10 Muški SRB B5 GER B5 SVK B5 AUT B5 CRO B5 SLO B5 BIH B5 HUN B5
Čiščenje staza
10:20 Žene SVK A5 AUT B5 HUN B5 SLO B5 CRO B5 GER B5 FRA A5 BIH A5
11:30 Žene CZE B6 CZE A5 SRB A5 AUT A5 HUN A5 SLO A5 CRO A5 GER A5
Čiščenje staza
12:40 Muški SVK A5 AUT A5 ROU A5 ITA A5 EST A5 FRA A5 CZE A5 MKD A5
13:50 Muški FRA B6 ITA B6 CRO A5 SLO A5 BIH A5 HUN A5 SRB A5 GER A5
Čiščenje staza
15:00 Žene BIH A6 FRA A6 GER B6 CRO B6 SLO B6 HUN B6 AUT B6 SRB B6
16:10 Žene GER A6 CRO A6 SLO A6 HUN A6 AUT A6 SRB A6 CZE A6 SVK A6
Čiščenje staza
17:20 Muški HUN B6 BIH B6 SLO B6 CRO B6 AUT B6 SVK B6 MKD B6 CZE B6
18:30 Muški MKD A6 CZE A6 FRA A6 EST A6 ITA A6 ROU A6 GER B6 SRB B6
Čiščenje staza
19:40 Muški GER A6 SRB A6 HUN A6 BIH A6 SLO A6 CRO A6 AUT A6 SVK A6
20:50 Kraj natjecanja - Dan 3 -

Petak, 04.10.2019

Vrijeme Staza 1 Staza 2 Staza 3 Staza 4 Staza 5 Staza 6 Staza 7 Staza 8
Polufinale 1 Muški - 2.mjesto protiv 3.mjesta Polufinale 1 Žene - 2.mjesto protiv 3.mjesta
10:00 H1 G1 H2 G2 H1 G1 H2 G2
11:10 H3 G3 H4 G4 H3 G3 H4 G4
12:20 H5 G5 H6 G6 H5 G5 H6 G6
Čiščenje staza
Polufinale 2 Muški - 1.mjesto protiv 4.mjesta Polufinale 2 Žene - 1.mjesto protiv 4.mjesta
14:00 H1 G1 H2 G2 H1 G1 H2 G2
15:10 H3 G3 H4 G4 H3 G3 H4 G4
16:20 H5 G5 H6 G6 H5 G5 H6 G6
17:30 Kraj natjecanja - Dan 4 -

Subota, 05.10.2019

Vrijeme Staza 1 Staza 2 Staza 3 Staza 4 Staza 5 Staza 6 Staza 7 Staza 8
Žene igra za 3.mjesto - gubitnik PF1 protiv PF2 Muški igra za 3.mjesto - gubitnik PF1 protiv PF2
08:00 H1 G1 H2 G2 H1 G1 H2 G2
09:10 H3 G3 H4 G4 H3 G3 H4 G4
10:20 H5 G5 H6 G6 H5 G5 H6 G6
Čiščenje staza
Finale žene - pobjednik PF1 protiv PF2 Finale muški - pobjednik PF1 protiv PF2
12:00 H1 G1 H2 G2 H1 G1 H2 G2
13:10 H3 G3 H4 G4 H3 G3 H4 G4
14:20 H5 G5 H6 G6 H5 G5 H6 G6
15:30 Kraj natjecanja
16:00 Proglašenje pobjednika i zatvaranje prvenstva